Філіал у Бучі: клас PreSchool та Toddler

В Бучі ми знаходимося за адресою: вул. Леоніда Бірюкова, 2а – на території ЖК «Гранд Бурже». Вхід на територію комплекса відбувається через охоронний пункт. Територія закрита, під охороною.

Філіал було відкрито у 2018 році, а до нового приміщення ми переїхали у 2020 році. Затишний монтессорі-простір поділено на зони, матеріали знаходяться у вільному доступі й дітям зручно обирати діяльність. Туалетна кімната облаштована таким чином, щоб діти змогли задовольнити гігієнічні потреби самостійно, без допомоги дорослих.

Окреме приміщення виділено для класу Toddler. Тут зовсім маленькі дітки з 1,5 року відчувають себе безпечно, простір створено з урахуванням їх вікових особливостей та потреб.

Більше фото бучанського філіалу — у галереї.

bucha_indoor_2

 

Розпорядок дня та режим роботи

Режим роботи садка

Садок працює в режимі повного дня – з 8:00 до 19:00

Канікули садочка

Щоб привести до порядку наш садок, зробити невеличкий ремонт, ми йдемо на канікули влітку – на 2 тижні наприкінці серпня, а також на новорічні канікули взимку.

Розклад дня

Докладний розклад філіалу в Бучі для класу PreSchool

З 8:00 ранку наші педагоги вже готові зустрічати діток. З 8:00 до 11:30 – монтессорі-урок. У цей час включено сніданок та роботу в монтессорі-просторі. Під час заняття діти займаються розвитком навичок практичного життя, працюють у сенсорній зоні, вивчають математику, природу й культуру, розвивають навички письма та читання (українська та англійська мови), займаються каліграфією. У класі є живий куточок.

Діти обирають діяльність самостійно, кожного дня практикуючи навички вільного вибору, концентруючись на потрібній для них діяльності, отримуючи нові знання та навички, розвиваючи свої комунікативні здібності. У класі 3-чі на тиждень з дітками працює native speaker Майкл. 

Ми постійно оновлюємо роботи у просторі, враховуючи інтереси малюків та сезонність.

Після занять – час прогулянки. Ми гуляємо за будь-якої погоди, тому що прогулянки – надзвичайно важливі для здоров’я та розвитку дітей. Кожного тижня виїжджаємо у різні цікаві місця: до лісу – вивчаємо світ навколо нас. Восени та навесні – досліджуємо калюжі, спостерігаємо за природою та тваринами, а взимку – будуємо фортеці зі снігу.

Після обіду – сон, а затим – полуденок і прогулянка. Після прогулянки ми збираємось на цікаві заняття – це Англійська мова, Творчі та Музичні студії (Живопис, Архітектура, Музика), Спортивні (Айкідо та Акробатика). Пізніше діти вечеряють і настає час для вільної гри.

Харчування

У нас організовано якісне привозне харчування. Є можливість обрати меню: звичайне, безлактозне, безглютенове. Можна ознайомитися з меню на два тижні — 1 тиждень2 тиждень.

Вартість та умови прийому

Умови прийому дітей та необхідні документи

  • Вік від 1,5 до 6 років
  • Медична довідка про стан здоров’я дитини у перший день відвідування
  • Копія свідоцтва про народження дитини
  • Копія паспорта та ідентифікаційного коду одного з батьків
  • Фотографії дитини: 3х4 – для анкети, 1 шт.; 10х15 – на шафку, 1 шт.
  • Заповнити анкету

Вартість абонементу

Клас Toddler (1,5 – 3 роки), з 8:00 до 13:00 – 6 500 грн/місяць

Клас PreSchool (3 – 6 років), з 8:00 до 19:00 – 10 500 грн/місяць

Оплата харчування

Клас Toddler – 95 грн/день

Клас PreSchool – 140 грн/день

Додаткові внески

Клас Toddler (1,5 – 3 роки) – 5 000 грн/рік

Клас PreSchool (3 – 6 років) – 5 000 грн/рік