Новорічні свята

Новий рік – улюблена пора всіх дітлахів і наші малюки не виключення. Тому саме новорічні свята ми завжди намагаємося організувати максимально яскраво. Останнім часом ми стали все більше залучати батьків до постановок, що дозволило зробити ці заходи направду сердечними й сімейними. Діти дуже цінують присутність близьких на сцені поряд з собою – це доводить їм, що близьким важливо те, чим займаються їх малята.

Дивитися фото

 

Дні народження садочка

На початку лютого кожного року ми святкуємо наше свято – День народження садочка. У цей день батьки приходять в гості до садка й до діток – справжніх господарів цього місця. А малята зустрічають їх, як годиться гостинним господарям: вони накривають столи, готують смаколики та всіляко догоджають своїм близьким. Такі заходи завжди наповнені особливою атмосферою дружби й радості, яку ми стараємося підтримати у нашому колективі.

Дивитися фото

Весняні свята

Як і у випадку кожного заходу в нашому садочку, ми прагнемо урізноманітнити тематику і весняних свят. В один час вони були присвячені нашим мамам та бабусям, в інший – ми проводжали зиму. А якось, одного разу, ми зібралися, щоб звернути увагу на питання захисту навколишнього середовища. Кожен рік ми стараємося придумати щось нове, але незмінним залишається одне: ми зустрічаємо весну, радіємо їй і насолоджуємося часом, проведеним разом на святі.

Дивитися фото

Великодній квест

Якось одного разу перед Великоднем ми організували Великодній квест. Діткам потрібно було розгадати математичний код, з його допомогою побудувати мапу і вже по ній знайти скарби у дворі. Але це було ще не все. Коли обидві групи – і старша, й молодша впоралися із завданням, з’явився Великодній Заєць. І ось тут почалися справжні веселощі!

Дивитися фото

Догляд за грядками

Кожної весни ми збираємося, щоб навести порядок на наших грядках і засадити їх новими рослинами. Робота відбувається серйозна: хтось скопує землю, хтось розрихлює її, хтось саджає рослини, а хтось поливає. Батьки допомагають дітям, а діти – батькам. А потім дітки слідкують за рослинами, дають їм добриво й поливають їх, прополюють від бур’яну. Влітку, коли настає пора збору врожаю, малята з великим задоволенням прямують до своїх грядок, щоб зібрати овочі до обіду, і звісно ж, діляться із друзями плодами своєї праці.

Дивитися фото

Свято літа

Літні свята – одні з найяскравіших подій у нашому садочку, тому що стає тепло й з’являється можливість провести час на вулиці, кататися на велосипеді, купатися й ходити по калюжах. Діти з великим задоволенням босоніж бігають по травичці й насолоджуються теплом. Такі заходи виходять вдвічі теплішими й радісними.

Дивитися фото

Випускний

 Випускний – одночасно й веселе, й сумне свято, тому що прощатися з тими, хто був майже кожного дня з тобою – це завжди нелегко. Але ми щасливі, що змогли багато чому навчити наших випускників, а вони – провести чудове дитинство у нашій компанії. Тим паче, що після випуску садок працює ще ціле літо і діти можуть відвідувати його деякий час до того, як вирушать у перший в своєму житті самостійний шлях. Ми завжди раді бачити в гостях тих, хто колись у нас навчався і з великим трепетом у серці слідкуємо за їх успіхами в шкільному житті.

Дивитися фото

Хеловін

Коли ми збираємося відзначити Хеловін – це означає, що настала осінь. Незважаючи на те, що дні стають коротшими, а погода не завжди радує теплом, ми стараємося показати дітям лише позитивні моменти цієї події. Тому Хеловін ми завжди святкуємо яскраво й страшенно весело.

Дивитися фото

Ярмарок

Осінній ярмарок – новий для нас формат свята, який з першого разу дуже сподобався сім’ям, тому ми готуємося повторити його ще не раз. Це сімейне свято, до якого дітки готуються разом із батьками. Вони можуть приготувати щось із їжі або напоїв, прикрас або домашнього декору, а під час свята – продати це своїм друзям по садочку. Всі виручені кошти ми потім витрачаємо на якусь дуже хорошу справу, щоб показати дітям, що їх праця може трансформуватися у щось корисне.

Дивитися фото