Подорож до Карпат

Якось наприкінці зими ми провели 4 фантастичні дні в Карпатах! Це було цікаво, насичено, захопливо і радісно! Разом ми провели зиму, зустріли весну веснянками і хороводами. Насолодилися дивовижею Синевиру, куди ми їхали на конячках з бубенчиками. У горах, під час походу, побачили як проростають перші гірські квіти – білоцвіти. Каталися на санчатах у горах, робили ляльки-мотанки, ліпили вареники, раділи спілкуванню одне з одним і любими батьками, багато-багато сміялися. Здраствуй, весно!

Дивитися фото

Тварини у нас в гостях

Одного разу до нас у гості прийшли маленькі ягнята. Дітки змогли їх погодувати листям, напоїти молочком з пляшечки і поспостерігати за тим, як вони гралися. Тварини справили незабутнє враження на дітей і дорослих, тому ми вирішили створити нову традицію і по можливості запрошувати нових тваринок до нас у гості.

Пройшов деякий час і до нас прийшли маленькі поросята. Щастю діток не було меж, бо свинки виявилися дуже милими, їх можна було носити на руках, як маленьких діток.

Дивитися фото

Навчальні екскурсії

Добре, коли поїздку можна поєднати з навчанням. Ми з великим задоволенням виїжджаємо на такі екскурсії, де діти можуть провести час весело і з користю. Наприклад, ми обожнюємо виїжджати у центри веселої науки. В таких місцях можна продемонструвати безліч фізичних та хімічних процесів, про які ми часто говоримо на заняттях.

Дивитися фото

Веселі поїздки з друзями

Чудово, коли з друзями можна вирушити у невеличку захоплюючу та тематичну подорож. Тому ми стараємося хоча б раз на кілька місяців виїхати з дітками до яких-небудь незвичайних місць, щоб показати їм те, що вони могли ще не бачити: унікальну коров’ячу ферму, фабрику ялинкових прикрас, етнографічний музей або просто приїхати на гостину одне до одного. Часто такі поїздки проводяться на вихідних, щоб у батьків також була можливість приєднатися до нас.

Дивитися фото

Виїзди на природу і походи

Поїздки на природу – одні з найулюбленіших для дітей заходів. Це час, коли вони можуть вдосталь побігати і поспілкуватися з друзями у невимушеній атмосфері. Хоча б раз на рік ми виїжджаємо на пікніки, до лісу по гриби або у похід з палатками. Під час таких заходів діти не лише веселяться, але й отримують серйозні навички виживання в умовах природи: вони вчаться знаходити дрова й розпалювати багаття, варити їжу, збирати гриби та ягоди, встановлювати намети, обладнувати умивальники і відхожі місця та багато-багато іншого. Такі знання важко здобути у стінах садочка, тому всі наші вилазки є дуже важливими.

Дивитися фото

Прогулянка околицями садочка

Околиці нашого садка також дуже цікаві, а головне – доступні. Ми з великим задоволенням вирушаємо у походи мальовничими берегами Дніпра, катаючись на човнах, досліджуючи природу і зупиняючись на пікніки. А взимку любимо кататися на санчатах зі схилів дамби, яка знаходиться неподалік від садочка. Там безпечно і дуже весело проводити зимові прогулянки. То чому б не влаштувати неочікуване свято для малят?

Дивитися фото

Майстер-класи у садку

Діти з великою радістю сприймають щось, що може урізноманітнити їх звичайний розпорядок дня. Під час майстер-класів діти не лише у дружній компанії весело проводять час, вони ще й навчаються тому чи іншому процесу. Зазвичай, такі заходи важко провести силами садочка, тому ми вітаємо майстрів своєї справи, які приїжджають до нас поділитися секретами своєї майстерності.

Дивитися фото

Дні народження діток

Що може бути кращим за те, щоб відмітити свій День народження у колі друзів? Наші сім’ї ретельно готуються до свята, продумуючи незвичайну програму, щоб обрадувати іменинника і його друзів, а сам святковий день зробити незабутнім. Традиційно ми влаштовуємо святкове коло, на якому розглядаємо фото іменинника, дізнаємося, яким він був і як змінився, а потім – вітаємо його з побажаннями і подарунками.

Дивитися фото