Філіал на Оболоні

Філіал на Оболоні знаходиться за адресою: пр-т. Героїв Сталінграду, 48 а. Він був відкритий у 2013 році і за ці роки нам вдалося створити затишну та безпечну атмосферу, в якій дітям так подобається розвиватися. Приміщення обладнане за всіма правилами монтессорі-простору: матеріали знаходяться у вільному доступі й дітям зручно робити свій вибір. Туалетна кімната обладнана таким чином, щоб діти могли задовольнити свої гігієнічні потреби без допомоги дорослих – так ми розвиваємо самостійність.

На вулиці до послуг діток просторий та безпечний двір, загороджений парканом. Вхід – через хвіртку з замком та відео-домофоном. Є гойдалка та великий спортивний комплекс – для цікавих та якісних прогулянок цілий рік. Влітку на м’якому газоні приємно бігати босоніж, а сховатися від сонця можна у альтанці. Є багато рослин, сенсорна доріжка для ходіння босоніж і особисті городики дітей.

Більше фото оболонського філіалу — у галереї.

obolon_indoor_1

Розпорядок дня та режим роботи

Режим роботи садка

Садок працює в режимі повного дня – з 8:00 до 19:00.

Канікули садочка

Щоб привести наш садок до порядку та зробити невеликий ремонт, ми йдемо на канікули влітку- на 2 тижні наприкінці серпня, та на новорічні канікули взимку.

Розклад дня

Докладний розклад філіалу на Оболоні для класу PreSchool.

З 8:00 ранку наші педагоги вже готові зустрічати діток. З 8:00 до 11:30 – монтессорі-урок. Сніданок – частина монтессорі циклу – важливий життєвий процес. Під час уроку діти займаються у різних зонах класу, обираючи для себе діяльність: розвивають свої навички практичного життя, сенсорні відчуття, вивчають математику, природу та культуру, розвивають навички письма та читання (українська та англійська мови), займаються каліграфією. Важливе значення має розвиток соціальних та комунікативних навичок дітей. У класі є живий куточок.

Діти обирають діяльність самостійно, кожного дня практикуючи навички вільного вибору, концентруючись на потрібній для них діяльності, отримуючи нові знання та навички, розвиваючи свої комунікативні здібності.

Після занять – час прогулянки. Ми гуляємо за будь-якої погоди, тому що прогулянки – надзвичайно важливі для здоров’я та розвитку малят. Навесні та влітку ми доглядаємо за грядками. Восени – досліджуємо калюжі, а взимку – будуємо снігові фортеці. 

Після обіду – сон, а потім – полуденок та прогулянка. Після прогулянки ми збираємося на цікаві заняття – це Англійська мова, Творчі та Музичні студії (Живопис, Творчість та Музика), Спортивні (Айкідо і Танці). Потім діти вечеряють і настає час для вільної гри.

Харчування

У нас організовано якісне привозне харчування. Є можливість вибору меню: звичайне, безлактозне, безглютенове. З меню можна ознайомитися тут.

Вартість та умови прийому

Умови прийому дітей та необхідні документи

  • Вік дитини від 3 до 6 років
  • Медицинська довідка про стан здоров’я дитини у перший день відвідування
  • Копія свідоцтва про народження дитини
  • Копія паспорту та ідентифікаційного коду одного з батьків
  • Фотографія дитини: 3х4 – для анкети, 1 шт.; 10х15 – на шафку, 1 шт.
  • Заповнити анкету

Вартість абонементу

Садок повного дня, з 8:00 до 19:00 – 11 500 грн/місяць.

Оплата харчування

Чотириразове харчування – 140 грн/день.

Вступний внесок

Одноразовий внесок при вступі – 15 000 грн.