Про школу

Школа для малят «Світ у кишеньці» — перша школа для щасливих малят

У нашій Школі ми з ніжністю та великою повагою ставимося до індивідуальності кожної дитини, до її особливостей та прагнень. Ми створили середовище, в якому діти почуваються гармонійно та комфортно, це «дім поза домом». Місце, де діти беруть активну участь у всьому, де цікаво вчитися й пізнавати світ. Наші вчителі – справжні професіонали, їх спілкування з дітьми будується на повазі, ніжності, теплоті й терпінні.

1

Діяльність дітей у нашій Монтессорі-школі дуже насичена. Ми вивчаємо українську й англійську мови, у поєднанні з заняттями із математики, грамоти та природознавства, сенсорики й космосу. Творче життя – елементарне музикування, гра на скрипці, живопис та пісочна анімація. Спортивна діяльність – айкідо та гімнастика. Ми стараємося якомога більше часу проводити на свіжому повітрі – весело та з користю. Кожна дитина в групі має свою грядку, на якій вирощує овочі, зелень та квіти.

Наша філософія заснована на розумінні процесів розвитку дитини, її прагнення до розвитку – незалежності, інтелектуального зростання, розвитку мовлення та соціальних навичок.

P6048250

Ми зосереджуємося на потребах, здібностях та обдарованості кожної окремої дитини. Діти вчаться найкраще, коли вони можуть самі визначати свій ритм і спосіб навчання. Тому ми заохочуємо дітей самостійно керувати вибором темпу, теми та закріплення того, що вона вивчає. 

Ми починаємо із розвитку надважливих, часто втрачених раніше навичок, і опираючись на них допомагаємо комплексно розвинути дивовижні можливості дитини. Цілеспрямована діяльність, робота з матеріалом, звертають увагу дитини на навколишній світ, допомагаючи розвинути концентрацію уваги, надаючи способи усвідомленої взаємодії зі світом.

Ми не вказуємо дитині, що їй робити, а замість цього ми допомагаємо їй зрозуміти, що вона хоче робити і як це робити. Завдяки цьому в дитині розвивається незалежність і розуміння своїх цілей у житті. Це те, що може дати істинна монтессорі-освіта.

3

«Світ у кишеньці» — справжній маленький світ, де Ваш малюк завжди буде оточений любов’ю та піклуванням!