Марина Лосицька

Керівник Школи, монтессорі-педагог АМІ в Бучанському філіалі «Світ у кишеньці», орф-педагог, скрипалька.

Я мріяла створити такий простір для дітлахів, де вони матимуть усі можливості для розкриття та розвитку своїх природних якостей та творчих задатків. Адже людину, що мислить творчо, у будь-якій справі чекає успіх. І – так, у нас вийшло створити простір наших мрій!

Антон Вакуленко

Директор філіалу Оболонь, монтессорі-педагог 3-6, 6-12 в Оболонському філіалі.

Каждый ребенок – это индивидуальность. У каждого ребенка свой талант и свои способности.
Моя самая главная задача – разглядеть и помочь родителям раскрыть потенциал каждого малыша в полной мере, чтобы он мог прожить счастливую жизнь. Показать разницу между добром и злом, ведь когда ты сеешь добро – оно так же возвращается к тебе!

Ганна Бикова

Директор бучанскої філії садочку, монтессорі-педагог класу 3–6

У кожної дитини є талант та особливі риси особистості. Для мене, дуже важливо їх побачити і дати поштовх для розвитку. Я мріяла про побудову середовища, де діти будуть відчувати себе у безпеці і спокою. Тільки в такому середовищі Дитина може розкрити себе. Я завжди прагну розуміти природу дитини. Бути тим дорослим, якому вони довіряють.

Оксана Крисова

Монтессорі-педагог і викладач йоги на Оболоні

В работе с детками для меня очень важно найти эмоциональный контакт с ребёнком, понять причины того или иного его поведения. Это удаётся с помощью ежедневного наблюдения. Когда ты чувствуешь ребёнка, тогда легко понять его реакции, помочь вести в нужном направлении. Находясь в мире детей получаешь огромную радость, и имеешь возможность тут же этой радостью и любовью окутывать деток.

Юлія Смірнова

Монтессорі-педагог, вчитель іспанської мови в Бучанському філіалі

У роботі я прагну бути для дитини підтримкою, дорослим, який її розуміє, чує і не квапить, оскільки основне завдання дорослої людини супроводити дитину у цей світ, показати його красу і багатогранність, а також допомогти знайти своє місце у ньому.

Олена Михайлова

Ассистент монтессорі-педагога, орф-педагог Оболонського філіалу

Люблю работать с детьми, люблю музыку! Счастливые малыши, которые любят петь, танцевать, играть на музыкальных инструментах, участвовать в театральных постановках - это прекрасно!

Ліда

Монтессорі-педагог на Оболоні

Діти- найкращі вчителі. Вони вчать мене радіти дрібницям, бути чесною у почуттях, не боятися долати перешкоди та наповнювати день новими відкриттями. А на вдячність за це, я простягаю свою руку та запрошую дітей до подорожі, де разом ми будемо дізнаватися про дива нашого незвіданого світу.

Анна Погребна

Педагог Тоддлер-класу

Під час роботи я прагну створити для дітей атмосферу теплоти, прийняття та комфорту. На мою думку, головна задача педагога - створити для дітей сприятливу атмосферу для пізнання, контролювати навчальний процес та наповнити дні дітей яскравими спогадами, що запам’ятаються їм на все життя.