Чому світ у кишеньці?

Каштанчики, каштанчики

Коричневі, гладенькі

З асфальту так і просяться

До діток у кишеньки.

Усі-усі каштанчики

В кишеньки дуже хочуть,

Бо там маленькі пальчики

Їх пестять і лоскочуть,

бо там нема дощика,

Там зручно і тепленько, 

Там можна заховатися

В чиюсь маленьку жменьку.

Віра Правоторова

сад29

Якщо зазирнути у кишеньку улюбленого одягу дитини, то там, часто, можна знайти дуже багато цікавих предметів, які дорослі, зазвичай, називають сміттям: шишки, палички, обгортки, мушлі, камінці та ін. Для малюка ці предмети наділені значенням – це його багатство, його скарб. Це його світ, особливий і неповторний. І у кожної дитини є свій СВІТ У КИШЕНЬЦІ, до якого ми у нашій Школі ставимося з великою повагою. 

Ми дуже цінуємо та заохочуємо індивідуальність кожної дитини. У нас не застосовуються порівняння та вимірювання за існуючими загальними мірами. Лише власна перемога, свій перевершений результат має значення. Різновіковий склад групи сприяє розумінню й прийняттю цієї істини. Діти вчаться вільно, без примусу, зовнішнього втручання та критики.

Ще ми вчимося взаємодіяти та підтримувати одне одного, знаходити компроміси та альтернативні рішення у разі конфлікту і звісно, міцно дружити. Ми створили оптимальні умови для того, щоб проявилися всі природні багатства дитини, нічого в ній не згасло, а навпаки, зростало і розвивалося.

Повага – ось наша основна цінність. У нашій Школі дорослі та діти користуються однаковою повагою та поводяться достойно. Діти, до яких ставляться з повагою, вчаться поважати самі себе та ставитися до інших відповідно.

Ми робимо все, щоб Ваша дитина була підготовлена не лише до школи, але й до життя.

сад28